A+ A A-

RSPLAN BIROU DE PROIECTARE SRL caută în vederea angajării arhitect cu drept de semnătură, arhitect stagiar și student arhitect.

RSPLAN BIROU DE PROIECTARE SRL – societate specializată în servicii de proiectare în domeniul arhitecturii și urbanismului, caută în vederea angajării arhitect cu drept de semnătură, arhitect stagiar și student arhitect.

Descrierea postului:

- job full-time cu carte de muncă disponibil în Cluj-Napoca pentru posturile de arhitect cu drept de semnătură și arhitect stagiar și part-time pentru postul de  student arhitect

- elaborare documentații specifice pentru diferite faze de proiectare din domeniul arhitecturii și urbanismului

- urmarire pe șantier a derulării investițiilor

- întocmire de materiale de prezentare

- salariu negociabil în funcție de aptitudini și experiență

Cerinte:

- absolvent al facultății de arhitectură

- cunoașterea avansată a programelor Archicad, Microsoft Office

- capacitatea de a lucra atât independent cât și în echipa în toate fazele elaborării unui proiect

- seriozitate, responsabilitate și capacitate de organizare a propriei activități

Anunturi Angajare

Lista Completa a anunturilor de angajare poate fi conusltata accesand urmatorul LINK

« November 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA