A+ A A-

M35 Architects ANGAJEAZĂ ARHITECT/COLABORATOR

Cerințe:

  • Cunoștințe solide în programul Archicad și MS Office;

  • Constituie avantaj cunoștințe în operarea programelor 3dStudioMax, Vray si Sketchup;

  • Studii relevante în domeniu arhitectural (universitare și/sau masterale);

  • Punctualitate și respectarea cu strictețe a dead-line-urilor;

  • Disponibilitate la deplasări;

  • Persoană prezentabilă, responsabilă, flexibilă, cu spirit de inițiativă motivată, ambițioasă, cu deosebită atenție la detalii, dornică de perfecționare continuă, cu abilități excelente de comunicare, creativă și pasionată;

Responsabilități:

  • Realizarea conceptului de proiectare;

  • Proiectarea și redactarea proiectelor de arhitectură încredințate;

  • Intocmirea dosarelor pentru fazele de proiectare C.U., DTAC, PT, DDE

  • Participarea la coordonarea lucrărilor importante pe șantier;

  • Reprezentarea companiei în relațiile cu clienții, autoritățile și instituțiile, în situațiile în care se solicită.

Oferim:

  • Atmosferă de lucru plăcută;

  • Seriozitate și mediu optim pentru devoltare profesională;

  • Aprecierea muncii depuse;

  • Salariu fix + bonusuri de performanță.

sigla m35

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA