A+ A A-

Atelier de proiectare caută pentru angajare Desenator Tehnic in ArchiCad

Atelier de Proiectare Lumber Design S.R.L. are ca domeniu principal de activitate proiectarea in constructii. Realizam proiecte atat de arhitectura cat si proiectare structuri de rezistenta.

Dorim sa formam o echipa tanara si dinamica,formata din oameni muncitori, responsabili si implicati in ceea ce fac si pentru aceasta cautam

Desenator Tehnic in ArchiCad

Candidatul ideal

  • responsabil, implicat, punctual;
  • capabil sa redacteze desene tehnice pentru constructii utilizand softul ArchiCad;
  • cunoasterea avansata a programului Archicad (se ofera Training);
  • capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
  • reprezinta un avantaj cunoasterea softului Photoshop, dar nu este esential;
  • limba engleza nivel mediu (scris si vorbit);

Descrierea jobului

  • modelare 3d si intocmirea planselor finale utilizand softul ArchiCad.
  • persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV pe email.

Contact

  • 0745063068
« July 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA