A+ A A-

SC ARHI BEAST SRL caută în vederea angajării, arhitect stagiar

ANUNŢ ANGAJARE ARHITECT

SC ARHI BEAST SRL caută în vederea angajării, pentru postul de arhitect stagiar, coleg(ă) pasionat(ă) și creativ(ă). Nu este necesară experienţa practică în domeniu. Viitorii colegi vor fi îndrumaţi de către un architect profesionist, cu experienţă îndelungată în proiectare.

Descrierea jobului

Firma asigura, prin politica ei, dezvoltarea candidatului de la nivel de arhitect stagiar, la nivel de arhitect cu drept de semnatură. Odată cu această dezvoltare vor creşte treptat responsabilităţile, responsabilităţi care vor consta în:

- deplasarea pe teren şi efectuarea măsurătorilor specifice, necesare în procesul de proiectare;
- realizarea conceptului și schiţarea soluţiei construcţiilor;
- coordonarea proiectului cu celelalte specialităţi;
- realizarea și detalierea proiectelor tehnice de arhitectură (atât piesele desenate cât și scrise);
- întocmirea dosarelor necesare obţinerii tuturor avizelor necesare;
- urmarire de şantier.

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- absolvent al facultăţii de arhitectură;

- un bun coleg, să-i placă să lucreze în echipă dar și individual, să ofere ajutor colegilor atunci când este necesar;

- creativ;

- atent la detalii;

- cunoscător al programelor Autocad si/sau Archicad;

- cunoscător al programelor Microsoft: Excel și Word.

Descrierea companiei

SC ARHI BEAST SRL este implicată în proiecte de arhitectură civilă și industrială. Din portofoliul firmei și al colectivului său fac parte pensiuni turistice și agroturistice, grădiniţe, școli, cămine culturale, dispensare medicale, centre recreaţionale, sedii administrative, amenajări de spaţii verzi, locuinţe, hale industriale, ferme zootehnice, etc. precum și restaurări de monumente istorice de categorie A și B. Echipa firmei are experienţă bogată în proiectarea pe fonduri europene.

Perspectiva noastră de viitor este implicarea în programe de arhitectură cât mai interesante. Vom atinge aceste obiective prin crearea unui colectiv de oameni apropiaţi, similari, creativi, pasionaţi de arhitectură, unde greșelile vor fi discutate deschis și îndreptate.

- Curriculum Vitae

- Portofoliu digital (se pot include și lucrări de grafică, fotografie, design sau articole pe aceleași subiecte)

În urma analizării CV-ului și portofoliului vă vom contacta în vederea stabilirii unui interviu. Postul este valabil pentru orașul Cluj-Napoca.

« July 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA