A+ A A-

CSC Construction SRL angajeaza Arhitect Stagiar

scrcaptcsc

ANGAJEAZA:

1 ARHITECT STAGIAR – absolvent cu diploma al Facultatii de Arhitectura

Descrierea firmei:

Birou de proiectare - arhitectura si rezistenta. Societatea are in desfasurare proiecte civile si industriale.

Responsabilitati:

Redactarea proiectului de arhitectura/rezistenta, in toate fazele acestuia (concept, DTAC., PT., DDE, etc)

Integrarea si armonizarea creatoare a cerintelor specialitatilor (rezistenta, instalatii)

Respectarea riguroasa a termenelor de predare.

Aptitudini:

Capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect.

Creativitate si imaginatie.

Interes, rigurozitate si dedicare.

Utilizarea programelor de proiectare : ARCHICAD, AUTOCAD, ARTLANTIS, OFFICE.

Oferta de lucru:

Angajare full-time

Carte de munca

Salariu atractiv

Stagiu

« November 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA