A+ A A-

CUBICON INVEST S.R.L, CAUTA IN VEDEREA ANGAJARII UN ARHITECT CU DREPT DE SEMNATURA.

CUBICON INVEST S.R.L, BIROU DE PROIECTARE AVAND CA DOMENIU DE ACTIVITATE PROIECTAREA COMPLETA (ARHITECTURA, REZISTENTA, INSTALATII, RETELE EDILITARE, DRUMURI, PODURI), CAUTA IN VEDEREA ANGAJARII UN ARHITECT CU DREPT DE SEMNATURA.

CERINTE:

-absolvent al studiilor de arhitectura

-drept de semnatura
-experienta in domeniu
-cunoasterea avansata a programelor Archicad, Microsoft Office, programe de randare etc.
-cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare
-capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii
-capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect
-dispus sa-si asume responsabilitati

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- realizarea conceptelor de proiecte, studii de solutie
- realizarea studiilor de fezabilitate
- intocmirea proiectelor tehnice (DTAC, PTh, CS, DE): partea scrisa si partea desenata, liste de cantitati, fise tehnice etc.
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor şi autorizaţiilor de construire

BENEFICII:

-dezvoltare profesionala intr-un mediu multidisciplinar care cuprinde arhitecti, ingineri civile, ingineri instalatii, ingineri de drumuri, economisti

-salariu atractiv

Asteptam CV-urile d-voastra insotite de un portofoliu reprezentativ pe adresa de mail:

« September 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA