A+ A A-

Grama Studio angajeaza ARHITECT STAGIAR

gramastudio
angajeaza
 ARHITECT STAGIAR

Cerintele obligatorii:

  • talent, creativitate , pasiune;
  • cunoasterea avansata a programelor Archicad / Artlantis / Photoshop /3DS.MAX
  • cunoasterea pachet programe MICROSOFT OFFICE
  • capacitatea de a intocmi documentatii tehnice  de Urbanism, Avize ,P.U.D., P.U.Z,

Constituie avantaj:

  • permis de conducere categoria “A”,“B”,

Responsabilităţi/Beneficii:

  • intocmire documentatii tehnice  de Urbanism, Avize , Memorii Tehnice ,
  • realizarea conceptului de proiect, a documentaţiei tehnice (D.T.A.C.+P.Th.+D.T.O.E.),
  • intocmire detalii de executie ;
  • urmarirea lucrarilor si supraveghere santier ;
  • pachet salarial fix + bonusuri procentuale
  • program flexibil

« August 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA