A+ A A-

Anunt angajare ARHITECT STAGIAR

Candidatul ideal

absolvent al facultății de arhitectură;

cunoașterea programelor Sketchup, 3dMax, Vray, Photoshop, Archicad la nivel mediu;

organizat și orientat spre rezultate;

dispus la deplasări în țară și străinătate;

permis de conducere categoria “B”, și experienta în conducere;

cunoașterea programului Microsoft Excel;

cunoașterea limbii engleze;

cunoașterea limbii spaniole constituie avantaj;

eficient în comunicare;

Descrierea jobului

realizarea conceptului de proiect, a documentaţiei tehnice, în cadrul echipei;

administrarea documentațiilor și actelor specifice, în cadrul procedurii de proiectare;

dezvoltare profesiona.

Daca doriți să participați în continuare la această campanie de recrutare pentru postul de arhitect stagiar, vă rugăm să vă înregistrați în baza noastră de date cu CV-ul și portofoliul dumneavoastră în format PDF, accesând link-ul de mai jos.

În urma analizării CV-ului și portofoliului vă vom contacta în vederea stabilirii unui interviu.

Postul este valabil pentru orașul Cluj-Napoca.

 Rog candidații din alte orase să țină cont de accest criteriu.

« August 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA