A+ A A-

Trans Form caută în vederea angajării sau a inițierii unei colaborări permanente Arhitect

Trans Form, birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectarea de arhitectură, urbanism, project management și design&build caută în vederea angajării sau a inițierii unei colaborări permanente,

ARHITECT

Cerintele obligatorii:

  • absolvent al studiilor de arhitectura

  • experienta in munca minim 2 ani, experienta in alte domenii constituie avantaj

  • cunoasterea avansata a programelor Archicad si Sketchup

  • permis de conducere categoria “B”, și experienta in conducere

  • cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare

  • experienta in urmarirea lucrarilor in executie

  • cunoasterea limbii engleze este capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii

  • organizat si orientat spre rezultat

  • dispus la deplasari in tara si strainatate

Constituie avantaj:

  • cunoasterea programelor Microsoft Excel, Microsoft Project

  • cunoasterea limbii spaniole constituie avantaj

  • cunoasterea programelor 3dMax, Vray, Photoshop

  • eficient in comunicare (cursuri in acest sens constituie un avantaj)

  • abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat

  • capacitatea de a analiza si a lua decizii rapide

Responsabilităţi/Beneficii:

  • realizarea conceptului de proiect, a documentaţiei tehnice, a evaluarilor financiare, in cadrul echipei

  • administrarea documentatiilor si actelor specifice, in cadrul procedurii de proiectare

  • coordonarea corelarii cu celelalte specialitati

  • conducerea șantierului, monitorizarea lucrarilor de executie, plasare comenzi materiale

  • evaluarea sitului si intocmirea temei de proiectare

CV- urile impreuna cu portofoliul in format PDF se pot trimite la link-ul de mai jos

« November 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA