A+ A A-

Birou de proiectare- arhitectura, structura si design - selecteaza in vederea angajarii arhitect / arhitecti stagiari

Birou de proiectare- arhitectura, structura si design  - selecteaza in vederea angajarii  arhitect / arhitecti stagiari cu experienta minim 1 an.

RESPONSABILITATI:

Pentru a te angaja, trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte minime:

-          sa cunosti temeinic Archicad, Artlantis ;

-          sa te implici responsabil in realizarea obiectelor si ansamblurilor de arhitectura de mari dimensiuni;

-         redactarea proiectelor de arhitectura, in toate fazele acestuia

-          integrarea si armonizarea creatoare a cerintelor specialitatilor (rezistenta, instalatii)

-          respectarea riguroasa a termenelor de predare

-          sa fii disciplinat si organizat in timpul parcurgerii tuturor etapelor de proiectare aferente fiecarei lucrari.

OFERIM

-            atmosfera placuta de lucru

-            indrumare permanenta, inclusiv pentru obtinerea dreptului de semnatura (daca este cazul)

-            sansa de a se implica in proiecte de la faza de conceptie pana la urmarirea executiei

 Oferta de lucru:

-          angajare full-time

-          carte de munca

-          posibilitatea elaborarii unor proiecte complexe si acumularea unei experiente deosebite;

-          multidisciplinaritate.

« November 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA