A+ A A-

Firma CORINT angajeaza 4 studenti stagiari

Firma CORINT S.R.L. cu activități de cercetare, proiectare și execuție în domeniul restaurării monumentelor istorice, dorește să angajeze 4 arhitecți stagiari (2 posturi în Alba Iulia și 2 posturi în București).

Atribuțiile stagiarilor vor fi:

    - deplasare pe teren pentru măsurători relevee;
    - întocmire relevee în format CAD;
    - întocmire documentații faze DALI, DTAC, PTh+DDE;
    - vizite pe șantier.

Cerințe:

    - cunoștințe avansate ArchiCAD;
    - cunoștințe avansate Microsoft Office;
    - cunoștințe Corel DRAW și AutoCAD.

Contractul va fi de 8 ore.
Salariul se va stabili în urma interviului.
Se pot oferi facilități de cazare și masa dacă este nevoie.

« November 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA